×

Bordo Textile

Daima kalite ve modayı, en iyi hizmet ve hız ile müşterilerine sunan Bordo Tekstil’in temelleri, ailenin birinci kuşağının sektöre 1968 yılında girmesiyle atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı bir strateji izleyen Bordo Tekstil, geçmişten gelen birikimleri ve tecrübeleri ile örme kumaş sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir. Hedeflerini hep en üst seviyede tutan Bordo Tekstil, yüksek kalitede kumaş üretmektedir. Özellikle pamuk, yün, keten, kapok, bambu, organik pamuk ve ipek gibi doğal elyaflardan üretilen ürünlerde uzmanlaşmıştır.

Yalın yönetim ilkeleri çerçevesinde, daha hızlı ve sonuç odaklı yönetim prensipleri tüm Bordo Grup çalışanları tarafından benimsenmiştir. Bordo Tekstil, yönetimden üretime tüm faaliyetlerini her zaman için müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak üzere kurgulamıştır. Tedarikçi, çalışan ve müşterilerini iş ortağı olarak gören, kırk yılı aşkın tecrübesiyle karşılıklı güven ilkelerini temel prensip olarak alan Bordo Tekstil, Bordo Grubunun karar organı olarak, strateji, kontrol, koordinasyon ve yönlendirme çalışmalarını da yürütmektedir.

Dünya modasına yön veren markalara kumaş imalatı yapan Bordo Tekstil, üretim sürecinde makine teknolojisi ve tecrübeli kadrosuyla daima bir adım önde olmuştur.